Blog

Profesionální životopis nejen pro senior manažery

19.02.2019

Životopis je tím nejdůležitějším marketingovým materiálem - prodává totiž Vás. Jak si tedy sestavit profesionální CV pro seniorní manažery? Dnes se chceme věnovat pěti nejčastějších chybám.

Jak na motivační dopis

19.02.2019

Motivační dopis je při reakci na novou kariérní příležitost dle zažitých norem stálou součástí top manažerského náborového procesu. Přečtěte si tipy, jak motivační dopis vytvořit a na co si dát pozor.

6 vteřin a dost! Otestujte si sami svůj životopis

18.11.2018

Jak vytvořit dobrý životopis? Stačí se zeptat strejdy Googla a vyskočí na vás stovky návodů. Vy si některý vyberete a postupujete podle něj, abyste nakonec zjistili, že jste svým dokonalým CV vlastně žádnou firmu nezaujali.

Máme boty! První investor nás posune zase o kus dál

17.10.2018

Odstartovali jsme v červnu 2017. Měli jsme cash flow na tři měsíce, scházeli se v bytě, očekávali první reakce na náš projekt Executivejob.cz. Noci jsme strávili u excelu, přišly první dny v terénu, první klient, ...

Personal Branding – Think and Be Bold

02.01.2018

A year ago, Tomáš Dražný was getting ready for a risky career turn. A partner in a local headhunting boutique, he had spotted a gap on the increasingly hot Czech labor market.

Nebuďte ti, kdo jsou na víc

02.01.2018

Osobní brand je o budování očekávání, která pak musíte naplnit. Dobré jméno je reputace, která koluje mezi lidmi bez našeho vědomí.

Pracoval(a) jste skvěle! Ale tu sešívačku nám tu nechte

20.12.2017

Představte si, že jste právě dostali výpověď v práci. No a jako bonus Vám šéf zaplatí týden u moře, abyste se z toho šoku dostatečně zotavili a načerpali energii do hledání nového zaměstnání. Přijde Vám to jako sci-fi?