O nás

Vítejte ve Světě manažerů,

executivejob.cz je prostor pro setkávání manažerských kandidátů a manažerských příležitostí. Jsme platformou pro všechny, kteří chtějí mít přehled, ať už aktivně hledají novou výzvu nebo ne. Naším cílem je postupně budovat komunitní web pro manažery, market place služeb výběrových headhunterů, kariérních poradců či vzdělávacích institutů.

Ve světě executive search jsem přes pět let. Jako Partnerovi headhuntingové společnosti mi často chyběl nástroj, který by pro klienta tuhle službu zefektivnil a zjednodušil. Nástroj, díky kterému se na jednom místě potkají seniorní manažeři a kariérní příležitosti ve vyšším managementu. Nástroj jak pro headuntery, tak pro HR management společností. S myšlenkou jsem začal pracovat v roce 2015. Dnes, v roce 2017 bych Vás rád přivítal ve Světě manažerů, v executivejob.cz.

Nejdůležitější ze všeho je pro nás Vaše zpětná vazba a potřeby. Chceme se rozvíjet na základě toho, co Vám na trhu chybí a o co si řeknete. Neváhejte mi napsat Váš názor na nás na tomas.drazny@executivejob.cz.

Tomáš Drážný
Founder & CXO executivejob.cz

executivejob.cz

Tomáš Drážný Founder & CXO
tomas.drazny@executivejob.cz

... je headhunter a zakladatel executivejob.cz. Byl Partner v executive search společnosti, kde působil přes pět let. Učil se headhuntingu od Jill Dillistone v Anglii. Hrál profesionálně fotbal ve Švýcarsku. Pracoval pro EU. Stavěl lešení (ne pro EU). Studoval politologii a mezinárodní vztahy v Londýně, Olomouci, Praze. Během studií vedl neziskovou organizaci Inventura demokracie. Hraje poker a má rád stand-up comedy.

Miroslav Partisch Sales Guru
miroslav.partisch@executivejob.cz

... je obchodním guru executivejob.cz. Pracoval jako Sales Trainer. Je certifikovaný kouč. Má devět let zkušeností na obchodních a manažerských pozicích ve farmacii a oblasti financí. Ve Vancouveru organizoval olympijské hry. Smažil belgické hranolky. Hrál fotbal za tým Persie. Vede tréninky obchodních a prezentačních dovedností. Studoval v Hradci Králové. Se svojí rodinou žije v Brně.

Tereza Wurmová Client Angel
tereza.wurmova@executivejob.cz

… andělsky se stará o klienty. Pořádala lékařské konference. Organizovala svatby v Oxfordu. Na Erasmu si zamilovala Berlín. Studovala ekonomii a management na Suchdole. Na chvíli zabloudila na Ministerstvo školství. Házela oštěpem, chtěla přehodit Špotákovou. Miluje cestování a bílé víno.