Inzerujte zdarma, najděte seniorní manažery!

Hledáte seniorní manažery? Chcete vybírat jen z relevantních kandidátů?
Oslovili byste rádi aktivní i pasivní kandidáty?

7191

manažerů
v databázi

1808

viditelných
manažerů

Proč využít Executivejob.cz?

  • Inzerujete zdarma a platíte až za relevantní kandidáty
  • Sami rozhodujete, zda zaplatíte za odkrytí jednotlivých reakcí na Vaši pozici, nebo odkryjete všechny reakce za cenu standardní inzerce
  • Seniorního manažera tak díky našemu unikátnímu systému můžete najít již od 1 990 Kč
  • Šetříte čas, zabýváte se jen relevantní kandidáty
  • Díky propracovanému performance marketingu uvidí Vaši inzerci přes 95 % aktivních kandidátů na českém online trhu
  • Získáváte přístup do naší databáze manažerů, na jednom místě najdete aktivní i pasivní kandidáty na trhu

Reference

Ačkoliv jsem byl ze začátku skeptický k nabídce inzerce na serveru www.executivejob.cz, tak musím přiznat, že výsledek mě mile překvapil. Všechny odpovědi byly od kandidátů na špičkové profesní úrovni. Hledáte-li kvalitu, nikoliv kvantitu, doporučuji to zkusit!

Jiří Březina

KP2 Czech Republic

Jsem rád, že se na trhu objevila kvalitní platforma, která je specializovaná na Top Management a kombinuje možnost inzerce, databáze a networkingu. Náš první projekt s tímto serverem zafungoval více než dobře.

Martin Botoš

Brickman Executive Search

Díky své praxi vím, že manažeři jsou neustále připraveni na nové výzvy. Jejich role jim ale nedovoluje být aktivním hráčem na trhu práce. Oceňuji, že Executivejob.cz nabízí manažerům možnost tzv. neviditelného členství.

Ivana Olivová

HR Management Consultant & Interim Manager"

Oceňuji efektivitu služby Executivejob.cz, díky ní jsme velmi rychle obsadili složitou pozici. Jde o zajímavý nástroj k oslovení zkušených kandidátů na managerské pozice. Oceňuji zkušenosti týmu Executivejob.cz v oblasti executive search a velmi partnerské 
a příjemné jednání.

Jitka Jarošová

TRESCON Executive Search

Máme za sebou první úspěch ve spolupráci s Executivejob.cz. Podařilo se nám najít zajímavého kandidáta a obsadit pozici COO s těžce popsatelným profilem. A to díky skvělé službě, která účinně propojuje seniorní manažery s top manažerskými příležitostmi.

Jana Martinová

Accord Group

Executivejob.cz jsme vyzkoušeli na komplikované pozici, na které jsme sami před tím již pár měsíců pracovali. Hned při prvním vyvěšení na executivejob.cz jsme uspěli a pozici jsme obsadili. Proto zkoušíme podruhé a vypadá to slibně!

Michal Batelka

PRIM Manufacture

Naše firma již vyzkoušela nespočet inzertních portálů. Některé se osvědčily, ale většina slibovala víc, než nabízela. V případě Executivejob.cz jsme byli velice pozitivně překvapeni. Služba, kterou nabízí, skutečně také funguje. Přes portál jsme inzerovali managerskou pozici s velice specifickými kritérii. Na inzerát jsme obdrželi adekvátní počet relevantních reakcí a našli kandidáta, kterého jsme navrhli na obsazení pozice. S Executivejob.cz rozhodně počítáme i do budoucna.

Michala Görlová

Talentor

V loňském roce jsme začali používat executivejob.cz a získali jsme velice zajímavé kontakty a i jednu obchodní příležitost. Na executivejob.cz se mi líbí, že umožňuje propojení manažerské potřeby zaměstnavatele s kariérním přáním seniorních manažérů.

Antonín Jiroušek

HOPI

Executivejob.cz považuji za unikátní 
a inovativní podpůrný nástroj ke klasickému headhuntingu. Díky tomu, že sdružuje exekutivní pozice i seniorní management, jsme úspěšně zařadili již několik kandidátů na shortlist.

Adriana Wyrobková

Arthur Hunt s.r.o.

Inzerovali jsme manažerskou pozici na Executivejob.cz a byli jsme příjemně překvapeni reakcemi kandidátů. Ve finálním kole výběrového řízení jsme si pak jednoho z kandidátů vybrali. 
V budoucnu plánujeme inzerci na Executivejob.cz znova využít.

Maria Genzor

Besins Healthcare

Službu Executivejob.cz jsem velmi rád doplnil ke svým zdrojům, když pro klienty obsazuji manažerské posty. Hlavní přednosti vidím v aktuálnosti dat, zájmu a úrovní kandidátů. Dalším, dost důležitým faktorem, je opravdu pružný a profesionální přístup. Díky moc!

Ondřej Hajský

iRecruit, s.r.o.

V databázi Executivejob.cz jsme objevili několik velmi kvalitních kandidátů, čímž jsme ušetřili čas i peníze za headhunting. Ocenili jsme zejména vynikající poměr cena/výkon.

Martin Komínek

TEDOM a.s.

Máme za sebou úspěch v podobě obsazení pozice v globálním top managementu kandidátem, který se nám přihlásil přes Executivejob.cz. Portál mohu doporučit nejen kvůli efektivitě, ale také flexibilnímu přístupu a bezvadné zákaznické péči.

Vít Straka

Ritchy EU s.r.o.

Možností, jak najít top manažera a mít možnost zaujmout ho, je v dnešní době málo. S Executivejob.cz mám ale dobrou zkušenost a podařilo se mi obsadit klíčovou pozici CEO do jedné z našich velkých společností.

Šárka Češková Snížková

EUC a.s.

Potřebujete pomoc s registrací nebo s vyvěšením inzerce? Kontaktujte Katku, nebo se na nás obraťte na chatu.

Kateřina Licková

Client Angel

Chcete se spojit s naší obchodní ředitelkou? Kontaktuje Lucii.

Lucie Dusilová

Sales Director