Workshop kariérního rozvoje

Jste na trhu a cítíte se najednou jako nazí v trní? Nic není tak, jak si pamatujete, když jste si naposledy hledali práci? Co je personal brand a jak ho budovat? Jak zjistit, jestli jsou Vaše osobní a profesionální vize v souladu a jak do nich zapadají Vaše profesní cíle? Kdo jsou hlavní hráči na pracovním trhu, jak přemýšlí a jak k nim přistupovat? Proč je důležité hledání nové pracovní výzvy důkladně strukturovat a jak na to? Registrujte se na jeden z termínů workshopu vedeného naším zakladatelem a býválým headhunterem Tomášem Drážným a odneste si vše potřebné nejen pro efektivní hledání Vaší nové profesní výzvy, ale také pro budování Vaší osobní značky, která Vám podobnou situaci usnadní už kdykoliv v budoucnosti.

Cena za službu: 3999 Kč (včetně DPH)

Pro registrované sleva 10 %

Tomáš Drážný

Founder

Jak vše probíhá?

 • Workshop je rozdělen do 4 bloků a praktických témat, začíná v 9:30 a končí ve 13:30
 • Naučíme Vás zorientovat se na trhu s manažerskými příležitostmi - kdo jsou hlavní hráči, jak přemýšlejí a jak na ně
 • Zjistíte, jak přistupovat k vytvoření osobní a profesní vize - Tomáš Vás navede, jak přistoupit k přemýšlení o budoucnosti tak, aby obě tyto vize byly v souladu
 • Dozvíte se, jak si hledat práci správně - základem je strukturovaný přístup. Tomáš Vám dá jasný a konkrétní návod, jak postupovat co nejefektivněji
 • Naučíte se, jak si vybudovat osobní značku - jak vytvořit CV, které vystupuje z řady, jak by měl vypadat Váš Linkedin profil a jak budovat svůj osobní brand


Cena zahrnuje

 1. Pracovní materiál s ryze praktickými radami a postupy, jak efektivně hledat další profesní výzvu
 2. Know how dynamiky headhunterského a HR odvětví v ČR
 3. Jasný návod, jak se pohybovat na pracovním trhu, co funguje a co ne a proč
 4. Cenné tipy, jak vylepšit své CV a Linkedin, aby zaujalo jako headhuntery a HR, tak i umělou inteligenci
 5. Definici Vaší osobní a profesní vize
 6. Prozření v tom, jak vlastně správně celou situaci kolem hledání další příležitosti uchopit
 7. Drobné občerstvení během workshopu


 Tomáš Drážný, Founder & CXO

...je bývalý headhunter a zakladatel projektu Executivejob.cz. Jako Partner executive search agentury, kde působil přes pět let, měl na starosti projekty obsazování top manažerských rolí a management consultingu. Headhuntingu se učil v Londýně u slavné Jill Dillistone. Ambicí Tomáše je přivést na český trh zahraniční trendy v oblasti náboru manažerských pozic ať už ty technologické, nebo ty prozákaznické. Velmi se zajímá o řeč těla a její využití v náboru. 

Vystudoval Politologii v Olomouci a mezinárodní vztahy v Praze, politické vědy studoval také v Londýně na Queen Mary University. Hrál fotbal ve Švýcarsku, pracoval pro EU. Tomáš má velmi rád adrenalinové sporty, miluje poker a deskové hry, cestování (nejen) po Africe a zbožňuje stand-up comedy!

Reference

Dobrý den všem, Workshop kariérního rozvoje byl perfektní, zejména proto, že Tomáš dokázal a nebál se věci pojmenovat. To nebyla formální diskuse, to byla diskuse o skutečném stavu věcí a faktickém dění. Děkuji Tomášovi!

Aleš Chytrý

1

Skvělý kariérní workshop s Tomášem mně vlil energii do žil a to nemluvím o dobré kávě :-) Erudici, energii a sympatický neformální přístup lze jen doporučit.

Karel Kuna

člen Executivejob.cz

Kliknutím na pokračovat souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí. Společnost Executive Job s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přečtěte si v našich Zásadách používání dat, jak sbíráme, používáme a sdílíme Vaše údaje.

Další služby

Pay-Fair - komplexní mzdový průzkum

Cenově dostupný mzdový průzkum založený na kvalitní metodologii gradingu, Vám přinese jednoduchý nástroj, se kterým jednoduše nastavíte fér odměny v celé firmě. Chcete získat zvýhodněné podmínky? Zaregistrujte se mezi prvními 50 firmami.

30000 Kč

Manažerské kariérní poradenství

Naučíme Vás, jak systematicky a efektivně přistoupit k hledání nové práce

3999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Doporučujeme

Manažerský profesionální životopis

99 % CV na světě je napsaných špatně. Buďte v top 1 % a zvyšte svoje šance na úspěch.

1399 Kč Pro registrované sleva 10 %

Proč hledat práci na ExecutiveJob.cz?

 • Získáte u nás možnost reagovat na seniorní manažerské pracovní příležitosti
 • Registrace je u nás zdarma a zabere Vám maximálně 3 minuty
 • Můžete využít neviditelného režimu, nikdo se nedozví, že hledáte novou kariérní výzvu
 • Získáte 10% slevu na všechny naše služby, například na vytvoření profesionálního CV nebo LinkedInu. 
 • Budete na očích - spolupracujeme s 15 top headhuntery v ČR
 • Změníme Vaše hledání nové kariérní výzvy v zážitek

Přihlaste se k newsletteru

Buďte v obraze, co se děje ve světě manažerů, obsazování top manažerských pozic a připojte se k našemu newsletteru, kde se budete pravidelně dovídat tipy a novinky.