Subscription 3 měsíce

Chcete mít neomezený přístup k nejaktuálnější a největší databázi top manažerů u nás? Jsme tu pro Vás.

Mějte přístup ke komunitě více než 18.000 manažerů, která každým měsícem narůstá o stovky dalších manažerek a manažerů. Budujeme manažerskou komunitu, kterou můžete oslovit se svými manažerskými příležitostmi, které právě Vaše společnost nabízí.

Více než 6.000 viditelných manažerů můžete libovolně filtrovat dle klíčových kritérií jako je očekávaná mzda, lokalita zaměstnání, zkušenosti z odvětví, funkční oblasti managementu, velikosti týmů (které vedli), délku zkušeností s vedením týmů, jazykové znalosti či vzdělání. 

Na Vámi vyvěšené pozice (pokud nebudou v diskrétním režimu) navíc posílíme marketingové kampaně. Představíme je dalším více než 8.000 manažerů, kteří jsou u nás zaregistrovaní.

Cena za službu: 7000 Kč měsíčně (bez DPH) za celou firmu

Co všechno cena zahrnuje?

 1. Neomezenou inzerci manažerských pozic
 2. Neomezený vstup do manažerské databáze kandidátů 
 3. Neomezenou viditelnost vyhodnocených reakcí na vyvěšené manažerské pozice
 4. Okamžité vyhodnocení vhodnosti kandidátů
 5. Možnost oslovení confidential kandidátů
 6. Nadstandardní mailingové kampaně do naší databáze
 7. Marketingové kampaně pozic na sociálních sítích Executivjob.cz
 8. Využívání předplatného na 3 měsíce

Co vše tedy získáte?

 • Online marketingové kampaně na každou vyvěšenou pozici formou systematické kampaně dynamických bannerů - PPC kampaně zacíleny na konkrétní lokality a oblasti managementu pozic

 • Marketingové mailingové kampaně pro každou vyvěšenou pozici na adekvátní kandidáty v komunitě více než 18.000 manažerů a manažerek

 • Speciální mailingové kampaně pro oslovení tzv. pasivních kandidátů (zaregistrovaných v diskrétním režimu), kteří nejsou vidět v databázi na webu (více než 7.000 manažerů)

 • Workshop zdarma pro tým k využívání platformy Executivejob.cz

 • Visibilitu - umístění loga společnosti na webu Executivejob.cz

Věděli jste, že

 1. Můžete vyvěsit manažerskou pozici, kterou u Vás ve firmě obsazujete, i v neviditelném režimu? Kandidáti tak neuvidí, kdo pozici vyvěšuje, uvidí jen popis pozice, který si sami určíte. Reagujícím kandidátům se odhalíte, až jakmile jim napíšete zprávu po vlastním uvážení.
 2. Přes 8.000 manažerů je u nás zaregistrováno v diskrétním módu, tedy nejsou vidět, pokud je ale Vaše nabídka zaujme a reagují  na Vaši pozici, odhalí se jenom Vám, máte je tedy exkluzivně.
 3. Reagující kandidáty na Vaši pozici Vám vyhodnotíme a přímo u jejich reakce vidíte, na kolik procent odpovídají Vašim klíčovým kritériím, které jste zadali u pozice
 4. U vyvěšených pozic můžete využít našich Doplňujících otázek. Pokud této funkce využijete, kdokoliv se chce přihlásit, musí na ně nejdříve odpovědět. Máme skvělou zpětnou vazbu na tuto třídící funkci.
 5. Náš cíl je přinést Vám méně, ale o to relevantnějších reakcí na Vaše pozice. Na naší platformě se nemůže zaregistrovat každý, kontrolujeme, aby všichni manažeři měli zkušenost s vedením lidí a splňovali naše další podmínky registrace.

Reference

Spolupráce s Executivejob byla perfektní! Díky jejich platformě v kombinaci s perfektními konzultacemi Lucie Dusilové jsme obsadili dvě klíčové role v našem top managementu výtečnými kandidáty. Děkujeme! Příště určitě zase společně.

Jiří Zima

CEO Niceboy®

Služby a profesionalitu firmy Executivejob.cz hodnotím velmi vysoce a kladně. Při hledání nového CFO do naší firmy SOPO jsme našli skvělého kandidáta právě s jejich pomocí! Budeme-li v budoucnu hledat další manažery do našeho týmu, vím na koho se obrátíme s jistotou, že dostaneme vysokou kvalitu za velmi konkurenceschopnou cenu.

Radomír Sabela

CEO Sopo s.r.o.

V databázi Executivejob.cz jsme objevili několik velmi kvalitních kandidátů, čímž jsme ušetřili čas i peníze za headhunting. Ocenili jsme zejména vynikající poměr cena/výkon.

Martin Komínek

TEDOM a.s.

V loňském roce jsme začali používat executivejob.cz a získali jsme velice zajímavé kontakty a i jednu obchodní příležitost. Na executivejob.cz se mi líbí, že umožňuje propojení manažerské potřeby zaměstnavatele s kariérním přáním seniorních manažérů.

Antonín Jiroušek

HOPI

Kliknutím na pokračovat souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí. Společnost Executive Job s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přečtěte si v našich Zásadách používání dat, jak sbíráme, používáme a sdílíme Vaše údaje.

Další služby

Pay-Fair - komplexní mzdový průzkum

Cenově dostupný mzdový průzkum založený na kvalitní metodologii gradingu, Vám přinese jednoduchý nástroj, se kterým jednoduše nastavíte fér odměny v celé firmě. Chcete získat zvýhodněné podmínky? Zaregistrujte se mezi prvními 50 firmami.

30000 Kč

Manažerské kariérní poradenství

Naučíme Vás, jak systematicky a efektivně přistoupit k hledání nové práce

3999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Doporučujeme

Manažerský profesionální životopis

99 % CV na světě je napsaných špatně. Buďte v top 1 % a zvyšte svoje šance na úspěch.

1399 Kč Pro registrované sleva 10 %

Proč hledat práci na ExecutiveJob.cz?

 • Získáte u nás možnost reagovat na seniorní manažerské pracovní příležitosti
 • Registrace je u nás zdarma a zabere Vám maximálně 3 minuty
 • Můžete využít neviditelného režimu, nikdo se nedozví, že hledáte novou kariérní výzvu
 • Získáte 10% slevu na všechny naše služby, například na vytvoření profesionálního CV nebo LinkedInu. 
 • Budete na očích - spolupracujeme s 15 top headhuntery v ČR
 • Změníme Vaše hledání nové kariérní výzvy v zážitek

Přihlaste se k newsletteru

Buďte v obraze, co se děje ve světě manažerů, obsazování top manažerských pozic a připojte se k našemu newsletteru, kde se budete pravidelně dovídat tipy a novinky.