Profesionální interview nanečisto

Čeká Vás důležité interview na pozici, o kterou Vám opravdu jde? Máte před sebou setkání s top managementem společnosti v pokročilých kolech výběrového řízení? Chystáte se na schůzku s headhunterem a chcete být opravdu připraveni na vše? Anebo jste prostě jen dlouho nebyli "na druhé straně stolu" a věříte v heslo "těžko na cvičišti, lehko na bojišti"? Vyzkoušejte si profesionální interview nanečisto s naším HR "buldokem", Honzou Tomsem, dlouholetým HR ředitelem s více než 20letou zkušeností z HR prostředí a z byznysu. Honza Vás dokonale prověří a připraví na vše, co Vás čeká na ostrém interview.

Cena za službu: 6999 Kč (včetně DPH)

Pro registrované sleva 10 %

Jan Toms

HR Director

Jak vše probíhá?

 • Pokud se připravujete na interview ke konkrétní pozici, pošlete nám její popis (pokud je to možné tak i název společnosti a další informace, které máte k dispozici)
 • Pokud zatím nevíte o jaku pozici se budete ucházet, nevadí, pošlete nám alespoň své představy o Vašem zaměření a směřování
 • Budeme také potřebovat Vaše CV, aby interview mohlo proběhnout opravdu jako "na ostro"
 • Honza se připraví na interview, jakoby zastupoval společnost, ve které se o pozici ucházíte, případně bude kompletně v roli headhuntera 
 • Samotné interview proběhne jako při ostré návštěvě konkrétní nebo obecné společnosti, příp. headhuntera, tedy od pozdravu až po rozloučení
 • Po jeho ukončení Vám Honza dá naprosto otevřenou a nemilosrdně upřímnou zpětnou vazbu na Vaše působení a výkon při interview
 • Současně dostanete i zpětnou vazbu na úroveň zpracování Vašeho CV a doporučení, jaké další kroky můžete podniknout pro Váš rozvoj


Cena zahrnuje:

 1. Analýzu Vašeho CV pro využití obsažených informací během interview
 2. Analýzu společnosti - Vašeho potenciálního zaměstnavatele anebo Vašich představ o budoucí pozici 
 3. Profesionálně vedené interview v rozsahu do 60 min.
 4. Zpětnou vazbu na Váš projev a výkon během interview v rozsahu do 30 min. 
 5. Zpětnou vazbu na Vaše CV a doporučení dalších možných kroků pro rozvoj Vás nebo Vaší kariéry


Jan Toms, HR Director Executivejob.cz

...bývalý dlouholetý personální ředitel holdingové obchodní společnosti s více než 3 tis. zaměstnanci, působící především v retailu. Předtím pracoval několik let jako HR manažer v hi-tech IT společnosti (holdingu) a také jako manažer vzdělávání pro bankovní technologie v největší bance v ČR, kde prožil i období akvizice ze strany zahraničního partnera.

Během své téměř 20leté kariéry vedl výběrová řízení a AC/DC s několika tisíci kandidáty/zaměstnanci od nejnižší úrovně řízení až po generální ředitele. Zodpovídal za personální oblast při pěti akvizicích (fúzích).

Vystudoval andragogiku, absolvoval roční kurz Bankovního manažera a také tříletý psychoterapeutický výcvikový program podle Carla Rogerse. Strávil rok studiem a cestováním v USA. Rekreačně hraje stolní tenis a biliár, miluje filmy a občas cituje z povídek Šimka a Grossmanna.

Kliknutím na pokračovat souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí. Společnost Executive Job s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přečtěte si v našich Zásadách používání dat, jak sbíráme, používáme a sdílíme Vaše údaje.

Další služby

Pay-Fair - komplexní mzdový průzkum

Cenově dostupný mzdový průzkum založený na kvalitní metodologii gradingu, Vám přinese jednoduchý nástroj, se kterým jednoduše nastavíte fér odměny v celé firmě. Chcete získat zvýhodněné podmínky? Zaregistrujte se mezi prvními 50 firmami.

30000 Kč

Manažerské kariérní poradenství

Naučíme Vás, jak systematicky a efektivně přistoupit k hledání nové práce

3999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Doporučujeme

Manažerský profesionální životopis

99 % CV na světě je napsaných špatně. Buďte v top 1 % a zvyšte svoje šance na úspěch.

1399 Kč Pro registrované sleva 10 %

Proč hledat práci na ExecutiveJob.cz?

 • Získáte u nás možnost reagovat na seniorní manažerské pracovní příležitosti
 • Registrace je u nás zdarma a zabere Vám maximálně 3 minuty
 • Můžete využít neviditelného režimu, nikdo se nedozví, že hledáte novou kariérní výzvu
 • Získáte 10% slevu na všechny naše služby, například na vytvoření profesionálního CV nebo LinkedInu. 
 • Budete na očích - spolupracujeme s 15 top headhuntery v ČR
 • Změníme Vaše hledání nové kariérní výzvy v zážitek

Přihlaste se k newsletteru

Buďte v obraze, co se děje ve světě manažerů, obsazování top manažerských pozic a připojte se k našemu newsletteru, kde se budete pravidelně dovídat tipy a novinky.