Manažerský outplacement

Chcete se rozloučit s manažery, kteří končí ve Vaší společnosti, s úctou? Chcete jim poskytnout pomocnou ruku a poděkovat jim za práci, kterou ve Vaší firmě odvedli? Rádi byste je podpořili v hledání jejich další kariérní výzvy? Outplacement služba vyjadřuje nejen respekt k manažerům, kteří odcházejí, ale také velmi silně buduje značku zaměstnavatele pro Vaši společnost.

Využijte naší služby, pokud chcete poskytnout kompletní péči manažerům a připravit je na další cestu trhem. Budou Vaši značku zaměstnavatele podporovat, i když už pro Vás nebudou pracovat.

U nás je připravený tým složený z psychologů, headhunterů a HR top decision makerů. 

Cena služby: 24999 Kč (bez DPH)

Tomáš Drážný

Founder

Jak vše probíhá?

 • Spojíme se s manažery a poprosíme je o aktuální CV, pokud ho nemají, pomůžeme jim ho vytvořit
 • Následně se sejdeme a promluvíme si o situaci
 • Zorientujeme na trhu a dáme vhled do toho, jak přemýšlí hlavní stake holdeři na trhu práce
 • Připravíme, na co se připravit, 
 • Analyzujeme CV a nastavíme linkedin profil na profesionální úroveň
 • Pokud se budete ucházet o konkrétní pozici v managementu, nasimulujeme Vám pohovor na tu konkrétní pozici se vším, co k tomu patří, včetně upřímné zpětné vazby na výkon během interview
 • Projdeme společně, jak správně uchopit nové hledání profesní výzvy tak, aby to mělo smysl
 • Nastavíme proces, kterým dojdeme k identifikaci odvětví, pozic a konkrétních firem, na které je strategické se zaměřit
 • Asistujeme manažerům při těžké situaci uvědomění si, co vlastně dál, jak postupovat
 • Následně propojíme s headhuntery a s identifikovanými firmami, které vypadli z naší efektivní metodologie

Cena zahrnuje:

Tři časově neomezená sezení, profesionální manažerské CV, pro nábor optimalizovaný Linkedin profil a následné vytvoření seznamu preferovaných firem včetně efektivní metodiky pro nalezení nové pracovní pozice.

 1. Seznamovací sezení 
 2. Analýza a konzultace CV
 3. Analýza a nastavení Linkedin profilu
 4. Kariérní sezení pro orientaci na trhu
 5. Vytvoření strategie efektivního strukturovaného uchopení hledání další výzvy
 6. Interview nanečisto 
 7. Pomoc s vytvořením seznamu target společností pro další kariérní výzvu
 8. Propojení s vybranými headhuntery a preferovanými společnostmi


Kdo se o manažery bude starat?

 Tomáš Drážný, Founder & CXO

...je bývalý headhunter a zakladatel projektu Executivejob.cz. Jako Partner executive search agentury, kde působil přes pět let, měl na starosti projekty obsazování top manažerských rolí a management consultingu. Headhuntingu se učil v Londýně u slavné Jill Dillistone. Ambicí Tomáše je přivést na český trh zahraniční trendy v oblasti náboru manažerských pozic ať už ty technologické, nebo ty prozákaznické. Velmi se zajímá o řeč těla a její využití v náboru. 

Vystudoval Politologii v Olomouci a mezinárodní vztahy v Praze, politické vědy studoval také v Londýně na Queen Mary University. Hrál fotbal ve Švýcarsku, pracoval pro EU. Tomáš má velmi rád adrenalinové sporty, miluje poker a deskové hry, cestování (nejen) po Africe a zbožňuje stand-up comedy

Lucie Dusilová, Success Partner

...je bývalá headhunterka s letitými zkušenostmi z executive search společností. Headhuntingu se učila v Londýně u vyhlášené Jill Dillistone. Lucie má široké spektrum zkušeností jako konzultanka pro rodinné a privátně vlastněné firmy a kromě toho má zkušenosti s kariérním poradenstvím seniorním manažerům. Je certifikovanou konzultantkou v oblasti psychodiagnostiky.

Lucie vystudovala Business Administration a Psychologii na univerzitě v Londýně, kde také třináct let žila se svou rodinou. Její profesní dráha zahrnuje nejen zkušenosti z prostředí korporací a menších firem, ale také zkušenosti z neziskových projektů. Lucie má dva syny. Má ráda lyže a vytrvalostní běh. Je také mámou-fanynkou soutěží v rubikově kostce.  Užívá si tepla, chození po horách a má vášeň pro psychologii a sarkasmus.

Jan Toms, HR Director

...bývalý dlouholetý personální ředitel holdingové obchodní společnosti s více než 3 tis. zaměstnanci, působící především v retailu. Předtím pracoval několik let jako HR manažer v hi-tech IT společnosti (holdingu) a také jako manažer vzdělávání pro bankovní technologie v největší bance v ČR, kde prožil i období akvizice ze strany zahraničního partnera.

Během své téměř 20leté kariéry vedl výběrová řízení a AC/DC s několika tisíci kandidáty/zaměstnanci od nejnižší úrovně řízení až po generální ředitele. Zodpovídal za personální oblast při pěti akvizicích (fúzích).

Vystudoval andragogiku, absolvoval roční kurz Bankovního manažera a také tříletý psychoterapeutický výcvikový program podle Carla Rogerse. Strávil rok studiem a cestováním v USA. Rekreačně hraje stolní tenis a biliár, miluje filmy a občas cituje z povídek Šimka a Grossmanna.

Kliknutím na pokračovat souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí. Společnost Executive Job s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přečtěte si v našich Zásadách používání dat, jak sbíráme, používáme a sdílíme Vaše údaje.

Další služby

Doporučujeme

Manažerský profesionální životopis

Konzultace CV od zkušených profesionálů

999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Profesionální interview nanečisto

Čeká Vás důležitý pohovor na pozici? Zdokonalte se s naším HR buldokem

4999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Kariérní poradenství

Naučíme Vás, jak systematicky a efektivně přistoupit k hledání nové práce

2500 Kč Pro registrované sleva 10 %

Proč se registrovat na Executivejob.cz?

 • Získáte u nás možnost reagovat na seniorní manažerské pracovní příležitosti
 • Registrace je u nás zdarma a zabere Vám maximálně 3 minuty
 • Můžete využít neviditelného režimu, nikdo se nedozví, že hledáte novou kariérní výzvu
 • Získáte 10% slevu na všechny naše služby
 • Budete na očích - spolupracujeme s 15 top headhuntery v ČR
 • Změníme Vaše hledání nové kariérní výzvy v zážitek