Neomezený přístup (12 měsíců)

Chcete mít neomezený přístup k nejaktuálnější a největší databázi top manažerů u nás? Jsme tu pro Vás.

Mějte přístup ke komunitě více než 12000 manažerů, která každým měsícem narůstá o dalších 500+ manažerů. Budujeme manažerskou komunitu, kterou můžete oslovit se svými manažerskými příležitostmi, které právě Vaše společnost nabízí.

Více než 5000 viditelných manažerů můžete libovolně filtrovat dle klíčových kritérií jako je očekávaná mzda, lokalita zaměstnání, zkušenosti z odvětví, funkční oblasti managementu, velikosti týmů (které vedli), délku zkušeností s vedením týmů, jazykové znalosti či vzdělání. 

Na Vámi vyvěšené pozice (pokud nebudou v diskrétním režimu) navíc posílíme marketingové kampaně. Představíme je dalším více než 7000 manažerů, kteří jsou u nás zaregistrovaní.

Cena za službu: 5000 Kč měsíčně (bez DPH) za celou firmu

Co všechno cena zahrnuje?

 1. Neomezený počet kreditů na 1 rok pro odkrývání viditelných manažerských profilů v databázi na platformě Executivejob.cz
 2. Neomezený počet kreditů pro odkrývání reakcí na vyvěšené manažerské pozice.

 3. Speciální marketingová podpora vyvěšených pozic.

 4. Možnost oslovení tzv. pasivních/neviditelných kandidátů v databázi.

Co vše tedy získáte?

 • Období 12ti měsíců pro neomezený přístup se aktivuje až s Vaším využitím prvního kreditu, tedy kdykoliv v budoucnosti
 • Online marketingové kampaně na každou vyvěšenou pozici formou systematické kampaně dynamických bannerů - PPC kampaně zacíleny na konkrétní lokality a oblasti managementu pozic

 • Marketingové mailingové kampaně pro každou vyvěšenou pozici na adekvátní kandidáty v komunitě více než 12.000 manažerů a manažerek

 • Speciální mailingové kampaně pro oslovení tzv. pasivních kandidátů (zaregistrovaných v diskrétním režimu), kteří nejsou vidět v databázi na webu (více než 7000 manažerů)

 • Workshop zdarma pro tým k využívání platformy Executivejob.cz

 • Visibilitu - umístění loga společnosti na webu Executivejob.cz


Věděli jste, že

 1. Můžete vyvěsit manažerskou pozici, kterou u Vás ve firmě obsazujete, i v neviditelném režimu? Kandidáti tak neuvidí, kdo pozici vyvěšuje, uvidí jen popis pozice, který si sami určíte. Reagujícím kandidátům se odhalíte, až jakmile jim napíšete zprávu po vlastním uvážení.
 2. Přes 7000 manažerů je u nás zaregistrováno v diskrétním módu, tedy nejsou vidět, pokud je ale Vaše nabídka zaujme a reagují  na Vaši pozici, odhalí se jenom Vám, máte je tedy exkluzivně.
 3. Reagující kandidáty na Vaši pozici Vám vyhodnotíme a přímo u jejich reakce vidíte, na kolik procent odpovídají Vašim klíčovým kritériím, které jste zadaly u pozice.
 4. U vyvěšených pozic můžete využít našich Doplňujících otázek. Pokud této funkce využijete, kdokoliv se chce přihlásit, musí na ně nejdříve odpovědět. Máme skvělou zpětnou vazbu na tuto třídící funkci.
 5. Náš cíl je přinést Vám méně, ale o to relevantnějších reakcí na Vaše pozice. Na naší platformě se nemůže zaregistrovat každý, kontrolujeme, aby všichni manažeři měli zkušenost s vedením lidí a splňovali naše další podmínky registrace.

Reference

Spolupráce s Executivejob byla perfektní! Díky jejich platformě v kombinaci s perfektními konzultacemi Lucie Dusilové jsme obsadili dvě klíčové role v našem top managementu výtečnými kandidáty. Děkujeme! Příště určitě zase společně.

Jiří Zima

CEO Niceboy®

Služby a profesionalitu firmy Executivejob.cz hodnotím velmi vysoce a kladně. Při hledání nového CFO do naší firmy SOPO jsme našli skvělého kandidáta právě s jejich pomocí! Budeme-li v budoucnu hledat další manažery do našeho týmu, vím na koho se obrátíme s jistotou, že dostaneme vysokou kvalitu za velmi konkurenceschopnou cenu.

Radomír Sabela

CEO Sopo s.r.o.

Jsem rád, že někdo konečně disruptuje odvětví executive search a musím říct, že ExecutiveJob.cz to dělá velmi dobře. I v této době, která je na trhu práce velmi složitá, se nám i díky ExecutiveJob.cz daří najít schopné manažery.

Tomáš Braverman

CEO Heureka Group

V databázi Executivejob.cz jsme objevili několik velmi kvalitních kandidátů, čímž jsme ušetřili čas i peníze za headhunting. Ocenili jsme zejména vynikající poměr cena/výkon.

Martin Komínek

TEDOM a.s.

V loňském roce jsme začali používat executivejob.cz a získali jsme velice zajímavé kontakty a i jednu obchodní příležitost. Na executivejob.cz se mi líbí, že umožňuje propojení manažerské potřeby zaměstnavatele s kariérním přáním seniorních manažérů.

Antonín Jiroušek

HOPI

Kliknutím na pokračovat souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí. Společnost Executive Job s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přečtěte si v našich Zásadách používání dat, jak sbíráme, používáme a sdílíme Vaše údaje.

Další služby

Kariérní poradenství ONLINE

Naučíme Vás, jak systematicky a efektivně přistoupit k hledání nové práce

2999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Doporučujeme

Manažerský profesionální životopis

Konzultace CV od zkušených profesionálů

999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Profesionální LinkedIn profil

Konzultace či vytvoření Vašeho Linkedin profilu optimalizovaného pro headhuntery a HR nábor

999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Proč se registrovat na Executivejob.cz?

 • Získáte u nás možnost reagovat na seniorní manažerské pracovní příležitosti
 • Registrace je u nás zdarma a zabere Vám maximálně 3 minuty
 • Můžete využít neviditelného režimu, nikdo se nedozví, že hledáte novou kariérní výzvu
 • Získáte 10% slevu na všechny naše služby
 • Budete na očích - spolupracujeme s 15 top headhuntery v ČR
 • Změníme Vaše hledání nové kariérní výzvy v zážitek