Konzultace s Tomášem Drážným

Ocitli jste se na trhu po delší době a nevíte, kde začít? Stojíte před těžkým rozhodnutím ve své kariéře a potřebujete situaci probrat s někým, kdo trhu rozumí? Máte pocit, že od posledně, co jste si museli sami hledat pracovní uplatnění, se všechno změnilo? Máte před sebou více nabídek a potřebujete pomoci s rozhodnutím? Nebo si potřebujete zkrátka jen utříbit myšlenky v debatě s někým, kdo vidí do segmentu manažerského náboru ve firmách i skrze headhuntery?

Cena za službu: 1999 Kč (včetně DPH)

Tomáš Drážný

Founder

Hodinová konzultace nad kávou na téma, které potřebujete Vy. Je čistě na Vás, s čím potřebujete poradit nebo co potřebujete probrat. Zakladatel Executivejob.cz Tomáš Drážný, který má více než desetileté zkušenosti s manažerským náborem ať už z pozice headhuntera, interního procesu firem a nebo z kandidátské perspektivy, Vám pomůže utříbit si myšlenky, poskytne praktické informace a pokud to bude možné a relevantní, také napojení na další své kontakty. 


Konzultace pro manažery či manažerky:

  • Jak hledat práci: Nevíte kudy kam? Jaké jsou Vaše hlavní konkurenční výhody? A jak uchopit proces hledání práce? 

  • Napojení na kontakty: Ať už potřebujete poslat CV do vysněné firmy nebo jen potřebujete napojit na HR či kvalitní headhuntery…

  • Jak uspět na pohovoru: Na co se před pohovorem připravit? A jaké mezery ve Vašem CV je dobré raději vyplnit? 


 Tomáš Drážný, Founder & CXO

...s bohatými zkušenostmi z headhuntingu se rozhodl založit platformu Executivejob.cz, která má inovovat a disruptovat odvětví manažerského náboru a executive search. Jako Partner executive search agentury, kde působil přes pět let, měl na starosti projekty obsazování top manažerských rolí a management consultingu. Headhuntingu se učil v Londýně u slavné Jill Dillistone. Ambicí Tomáše je přivést na český trh zahraniční trendy v oblasti náboru manažerských pozic ať už ty technologické, nebo ty prozákaznické. Velmi se zajímá o řeč těla a její využití v náboru. 

Vystudoval Politologii v Olomouci a mezinárodní vztahy v Praze, politické vědy studoval také v Londýně na Queen Mary University. Hrál fotbal ve Švýcarsku, pracoval pro EU. Tomáš má velmi rád adrenalinové sporty, miluje poker a deskové hry, cestování (nejen) po Africe a zbožňuje stand-up comedy!

Kliknutím na pokračovat souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí. Společnost Executive Job s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přečtěte si v našich Zásadách používání dat, jak sbíráme, používáme a sdílíme Vaše údaje.

Další služby

Pay-Fair - komplexní mzdový průzkum

Cenově dostupný mzdový průzkum založený na kvalitní metodologii gradingu, Vám přinese jednoduchý nástroj, se kterým jednoduše nastavíte fér odměny v celé firmě. Chcete získat zvýhodněné podmínky? Zaregistrujte se mezi prvními 50 firmami.

30000 Kč

Manažerské kariérní poradenství

Naučíme Vás, jak systematicky a efektivně přistoupit k hledání nové práce

3999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Doporučujeme

Manažerský profesionální životopis

99 % CV na světě je napsaných špatně. Buďte v top 1 % a zvyšte svoje šance na úspěch.

1399 Kč Pro registrované sleva 10 %

Proč hledat práci na ExecutiveJob.cz?

  • Získáte u nás možnost reagovat na seniorní manažerské pracovní příležitosti
  • Registrace je u nás zdarma a zabere Vám maximálně 3 minuty
  • Můžete využít neviditelného režimu, nikdo se nedozví, že hledáte novou kariérní výzvu
  • Získáte 10% slevu na všechny naše služby, například na vytvoření profesionálního CV nebo LinkedInu. 
  • Budete na očích - spolupracujeme s 15 top headhuntery v ČR
  • Změníme Vaše hledání nové kariérní výzvy v zážitek

Přihlaste se k newsletteru

Buďte v obraze, co se děje ve světě manažerů, obsazování top manažerských pozic a připojte se k našemu newsletteru, kde se budete pravidelně dovídat tipy a novinky.