Reference

08.03.2019 Reference

“Možností, jak najít top manažera a mít možnost zaujmout ho, je v dnešní době málo. S Executivejob.cz mám ale dobrou zkušenost a podařilo se mi obsadit klíčovou pozici CEO do jedné z našich velkých společností.”

Šárka Češková Snížková, HR ředitelka EUC a.s.


“Máme za sebou úspěch v podobě obsazení pozice v globálním top managementu kandidátem, který se nám přihlásil přes Executivejob.cz. Portál mohu doporučit nejen kvůli efektivitě, ale také flexibilnímu přístupu a bezvadné zákaznické péči.”

Vít Straka, Global HR Director Ritchy EU s.r.o.


“Executivejob.cz je vynikající portál, který dává skvělý přehled o trhu práce a nabídkách ve vybraném segmentu. Velmi pomáhá, když člověk nemusí ztrácet čas selektováním kategorií a hledáním pozic, a přímo dostane nabídku, která mu vyhovuje a splňuje očekávání. Kromě jiného taky oceňuji, že v Executivejob.cz pracuje milý personál, který člověku dokáže vyjít vstříc.”

Martin Sekyra, člen Executivejob.cz


“S Executivejob.cz jsem se blíže seznámil, kdy se mi v e-mailu mezi nabídkami od jiných, podobně zaměřených společností, objevila nabídka na skutečně lukrativní pracovní pozice. Přihlásil jsem se tedy ke členství pro pravidelný odběr těchto, pro mě zajímavých, informací. Od té doby pravidelně dostávám nabídky aktuálně otevřených pozic, včetně důležitých základních informací, jako je typ a zaměření pozice, lokalita, nabízené platové rozpětí atd. Díky Executivejob.cz jsem pak nejen získal svoji současnou pozici ředitele výroby v nadnárodní skupině Engie, ale také dále zůstávám v obraze o situaci na pracovním trhu v top managerských pozicích. Na spolupráci s konzultanty z Executivejob.cz oceňuji jejich profesionální přístup spojený s laskavostí a osobním zaujetím v telefonické nebo e-mailové komunikaci.”

Martin Kašpar, člen Executivejob.cz, Ředitel výroby Engie


“V databázi Executivejob.cz jsme objevili několik velmi kvalitních kandidátů, čímž jsme ušetřili čas i peníze za headhunting. Ocenili jsme zejména vynikající poměr cena/výkon.”

Martin Komínek, člen představenstva TEDOM a.s.


“Ačkoliv je současná situace na trhu práce nakloněna uchazečům o nové příležitosti, jistě ani v takové době není vhodné podcenit přípravu a budování vlastní značky. A právě v tomto ohledu mi byl velmi nápomocen mimo jiné Tomáš Drážný z Executivejob.cz a služba Kariérní poradenství. Chtěla bych Tomášovi ještě jednou poděkovat, stejně tak jeho velmi milé a vždy ochotné kolegyni slečně Tereze Wurmové. Závěrem si dovolím zmínit výrok Ronalda Reagana. Nemůžeme pomoci každému, ale každý může pomoci někomu. Věřím, že právě pro Executivejob.cz tento citát platí. Přeji hodně spokojených klientů.“

Jana Šachová, Freelancer


“Službu Executivejob.cz jsem velmi rád doplnil ke svým zdrojům, když pro klienty obsazuji manažerské posty. Hlavní přednosti vidím v aktuálnosti dat, zájmu a úrovní kandidátů. Dalším, dost důležitým faktorem, je opravdu pružný a profesionální přístup. Díky moc!”

Ondřej Hajský,
Freelance recruiter, iRecruit, s.r.o.


“V Executivejob.cz jsem našel kvalitní místo při hledání nové pracovní výzvy. Díky osobnímu a profesionálnímu přístupu se mně podařilo nalézt pozici, která přesně koresponduje 
s mými představami a osobními cíli.”

Zbyněk Mikoška,
člen Executivejob.cz


“Inzerovali jsme manažerskou pozici na Executivejob.cz a byli jsme příjemně překvapeni reakcemi kandidátů. Ve finálním kole výběrového řízení jsme si pak jednoho z kandidátů vybrali. 
V budoucnu plánujeme inzerci na Executivejob.cz znova využít.”

Maria Genzor,
Financial Manager/ Eastern Europe and CIS, Besins Healthcare


“Executivejob.cz považuji za unikátní 
a inovativní podpůrný nástroj ke klasickému headhuntingu. Díky tomu, že sdružuje exekutivní pozice i seniorní management, jsme úspěšně zařadili již několik kandidátů na shortlist.”

Adriana Wyrobková,
Success Partner, Arthur Hunt s.r.o.


“Myšlienka za vznikom Executivejob.cz je mimoriadne logická, ale nezvyčajne sofistikovane prevedená. Ako headhunter mám možnosť efektívne osloviť komunitu, do ktorej je spravidla veľmi náročné preniknúť. Doba si takéto dômyselné riešenie vyžaduje.”

Marián Süttö,
Headhunting & Career Advisory - Prague, Personality HR Consulting


“V loňském roce jsme začali používat executivejob.cz a získali jsme velice zajímavé kontakty a i jednu obchodní příležitost. Na executivejob.cz se mi líbí, že umožňuje propojení manažerské potřeby zaměstnavatele s kariérním přáním seniorních manažérů.”

Antonín Jiroušek,
HR Director at HOPI s.r.o., Czech Republic


“Naše firma již vyzkoušela nespočet inzertních portálů. Některé se osvědčily, ale většina slibovala víc, než nabízela. V případě Executivejob.cz jsme byli velice pozitivně překvapeni. Služba, kterou nabízí, skutečně také funguje. Přes portál jsme inzerovali managerskou pozici s velice specifickými kritérii. Na inzerát jsme obdrželi adekvátní počet relevantních reakcí a našli kandidáta, kterého jsme navrhli na obsazení pozice. S Executivejob.cz rozhodně počítáme i do budoucna.”

Michala Görglová,
Authorised Representative Operations Manager, Talentor


“Executivejob.cz jsme vyzkoušeli na komplikované pozici, na které jsme sami před tím již pár měsíců pracovali. Hned při prvním vyvěšení na executivejob.cz jsme uspěli a pozici jsme obsadili. Proto zkoušíme podruhé a vypadá to slibně!”

Michal Batelka,
HR Director Czechoslovak Group a CEO PRIM Manufacture


"Máme za sebou první úspěch ve spolupráci s Executivejob.cz. Podařilo se nám najít zajímavého kandidáta a obsadit pozici COO s těžce popsatelným profilem. A to díky skvělé službě, která účinně propojuje seniorní manažery s top manažerskými příležitostmi."

Jana Martinová,
Managing Partner CZ/SK Accord Group ECE


"Oceňuji efektivitu služby Executivejob.cz, díky ní jsme velmi rychle obsadili složitou pozici. Jde o zajímavý nástroj k oslovení zkušených kandidátů na managerské pozice. Oceňuji zkušenosti týmu Executivejob.cz v oblasti executive search a velmi partnerské 
a příjemné jednání."

Jitka Jarošová,
Branch Manager, TRESCON Executive Search


"Executivejob.cz, to je dobrý nápad, zkušenost a perfektní servis. A navíc nadšení pro dobrou práci! Díky této platformě jsem získala nové zaměstnání a věřím, že získám i nové kolegy. Vřele doporučuji všem manažerům i personalistům."

Kateřina Decknerová,
HR manager


"Executivejob.cz je místem, které špičkovým profesionálům vytváří zázemí pro hledání nových příležitostí. Díky své praxi vím, že manažeři jsou neustále připraveni na nové výzvy. Jejich role jim ale nedovoluje být aktivním hráčem na trhu práce. Proto oceňuji, že Executivejob.cz nabízí manažerům možnost tzv. neviditelného členství a společnosti tak mohou oslovit i pasivní kandidáty."

Ivana Olivová,
HR Management Consultant & Interim Manager"


"Díky službě Executivejob.cz jsem našla v rekordním čase pracovní uplatnění a je velkou ctí být součástí tohoto nového projektu, který právě odstartoval. Děkuji všem a přeji hodně úspěchu!"

Linda Krásová,
kandidát Executivejob.cz


"Jsem rád, že se na trhu objevila kvalitní platforma, která je specializovaná na Top Management a kombinuje možnost inzerce, databáze a networkingu. Náš první projekt s tímto serverem zafungoval více než dobře."

Martin Botoš,
Managing Partner - Brickman Executive Search s.r.o.


"Služba zpětné vazby na CV, kterou nabízí Executivejob.cz, je výborná. Využil jsem ji a úpravy mého životopisu měly významný dopad. Od té doby mám minimálně 2x více reakcí na zaslané CV a stejnou měrou vzrostla i návštěva mého LinkedIn účtu. Všem doporučuji."

Jiří Hlavatý,
člen www.executivejob.cz


"Ačkoliv jsem byl ze začátku skeptický k nabídce inzerce na serveru www.executivejob.cz, tak musím přiznat, že výsledek mě mile překvapil. Všechny odpovědi byly od kandidátů na špičkové profesní úrovni. Hledáte-li kvalitu, nikoliv kvantitu, doporučuji to zkusit!"

Jiří Březina,
Headhunter/Partner at KP2 Czech Republic s.r.o.


"I když je Executivejob.cz na trhu teprve pár měsíců, už teď ho považuji za vynikající názor k zajímavým příležitostem v rámci českého trhu s kvalifikovanou pracovní silou."

Tomáš Přibyl,
člen www.executivejob.cz


"Internet a sociální média dnes poskytují spoustu pracovních příležitostí pro lidi z top managementu, kteří mají mnoholetou odbornou praxi a stále hledají nové kariérní výzvy. Přesto hledání napříč internetem vyžaduje spoustu času, který jednoduše není. S velkým potěšením jsem se proto dozvěděl o Executivejob.cz, nové službě v České republice pro náročné manažery, kteří hledají svou další kariérní výzvu. Tato iniciativa, která nabízí pouze zaměstnání na nejvyšších pozicích, jako jsou generální ředitelé a generální manažeři, mi usnadnila život. Upřímně doufám, že zakladatelé ExecutiveJob.cz dostanou veškerou podporu trhu, kterou potřebují k rozšíření platformy a stanou se jednotným místem pro všechny společnosti, které hledají nové vedení a pro všechny top manažery, kteří hledají další smysluplný krok ve své kariéře."

Jan van der Hoeven,
CEO of Foxconn Global Services Division EMEA (2013 – 2017)


"Chtěl jsem Vám poděkovat! Díky Vám jsem během 14 dnů nastoupil do nového zaměstnání. Těším se na novou výzvu a opět začínám žít! Děkuji,"

Vlastimil Kožený,
člen Executivejob.cz