My v médiích

Firmy se nezamýšlejí nad tím, jak získat nejlepšího kandidáta, říká podnikatel

14.11.2018

Byznysový model klasických personálních agentur už je pro nábor topmanažerů přežitý, míní Tomáš Drážný, ředitel a zakladatel portálu Executivejob.cz. Firmy podle něj v poslední době více sázejí na vlastní náborové týmy a tolik se neobracejí na externí profesionály. Headhunteři jsou pro ně drazí a jejich celosvětová úspěšnost není vysoká.

Novinky.cz - I přes mimořádně nízkou nezaměstnanost si mnozí přejí změnu práce

13.02.2018

Nezaměstnanost v Česku je v rámci EU nejnižší. Firmy se, jak známo, doslova perou o schopné lidi. Přesto je jen malá část expertů na stávajícím místě skutečně spokojená. Byť činí nezaměstnanost v ČR dle statistického úřadu Eurostat jen 2,5 procenta, uvažuje téměř 80 procent zkušených odborníků s praxí o změně práce.

Cristinamuntean.cz - Měníte práci? Životopis je marketingový nástroj ...

03.01.2018

Před rokem stál Tomáš Dražný před důležitým kariérním krokem. Měl velmi dobrou práci – byl partnerem v místní agentuře zaměřené na hledání lidí na vrcholové manažerské pozice. Přesto přišel na jedno prázdné místo na čím dál více horkém českém trhu práce.

Personal Branding – Think and Be Bold

02.01.2018

A year ago, Tomáš Dražný was getting ready for a risky career turn. A partner in a local headhunting boutique, he had spotted a gap on the increasingly hot Czech labor market.

Forum 24 - Nebuďte těmi, kdo jsou na víc

15.11.2017

“Osobní brand je o budování očekávání, která pak musíte naplnit. Dobré jméno je reputace, která koluje mezi lidmi bez našeho vědomí,” uvádí k budování osobní značky Tomáš Drážný, zakladatel Executivejob.cz, pracovního webu pro top manažery.

E15 - Češi vyvinuli pracovní portál ...

15.11.2017

Místo, kde manažeři rychleji najdou zaměstnání. A zároveň nástroj, který ušetří firmám desítky hodin práce. Tím vším má být pracovní portál Executivejob.cz, první se zaměřením výhradně na elitní manažery.

Týden.cz - Češi vyvinuli portál ...

09.11.2017

Místo, kde manažeři rychleji najdou zaměstnání. A zároveň nástroj, který ušetří firmám desítky hodin práce. Tím vším má být pracovní portál Executivejob.cz, první se zaměřením výhradně na elitní manažery.

Ihned.cz - České firmy své HR ...

18.10.2017

Zeptali jsme se společností napříč trhem a odvětvími, s jakými technologiemi v HR pracují a co v této oblasti chystají. Řada z nich využívá moderní nástroje, a to především v náboru. Má to ale i svá rizika.

Roklen24.cz - Portál pro spojení firem a top manažerů

04.10.2017

Ačkoli je po vrcholových manažerech na trhu vysoká poptávka, ani u nich neplatí, že mají o ideální práci předem postaráno. Podle údajů společnosti Hays, největší světové agentury pro zaměstnávání expertů, ...

Ekonomický magazín - Elitní pracovní portál propojuje ...

06.09.2017

Český startup propojující nabídku manažerských pracovních pozic s poptávkou šetří uchazečům i firmám desítky hodin práce. Pracovní portál Executivejob.cz se jako první v tuzemsku zaměřuje výhradně na elitní manažery.