O nás

16.09.2018 Náš tým

Vítejte ve Světě manažerů,

executivejob.cz je prostor pro setkávání manažerských kandidátů a manažerských příležitostí. Jsme místem pro všechny, kteří chtějí mít přehled, ať už aktivně hledají novou výzvu nebo ne. Naším cílem je postupně budovat komunitní web pro manažery, market place služeb výběrových headhunterů, kariérních poradců či vzdělávacích institutů.

Ve světě executive search jsem přes pět let. Jako Partnerovi headhuntingové společnosti mi často chyběl nástroj, který by pro klienta tuhle službu zefektivnil a zjednodušil. Nástroj, díky kterému se na jednom místě potkají seniorní manažeři a kariérní příležitosti ve vyšším managementu. Nástroj jak pro headuntery, tak pro HR management společností. S myšlenkou jsem začal pracovat v roce 2015. Dnes, v roce 2017 bych Vás rád přivítal ve Světě manažerů, v executivejob.cz.

Nejdůležitější ze všeho je pro nás Vaše zpětná vazba a potřeby. Chceme se rozvíjet na základě toho, co Vám na trhu chybí a o co si řeknete. Neváhejte mi napsat Váš názor na nás na tomas.drazny@executivejob.cz.

Seznamte se s námi.

Tomáš Drážný, Founder & CXO, tomas.drazny@executivejob.cz

... je headhunter a zakladatel executivejob.cz. Byl Partner v executive search společnosti, kde působil přes pět let. Učil se headhuntingu od Jill Dillistone v Anglii. Hrál profesionálně fotbal ve Švýcarsku. Pracoval pro EU. Stavěl lešení (ne pro EU). Studoval politologii a mezinárodní vztahy v Londýně, Olomouci, Praze. Během studií vedl neziskovou organizaci Inventura demokracie. Hraje poker a má rád stand-up comedy.


Tereza Wurmová, Client Angel, tereza.wurmova@executivejob.cz

… andělsky se stará o klienty. Pořádala lékařské konference. Organizovala svatby v Oxfordu. Na Erasmu si zamilovala Berlín. Studovala ekonomii a management na Suchdole. Na chvíli zabloudila na Ministerstvo školství. Házela oštěpem, chtěla přehodit Špotákovou. Miluje cestování a bílé víno.


Lucie Dusilová, Sales Executive, lucie.dusilova@executivejob.cz, +420 739 875 700

... je členkou sales týmu. Přes šest let byla seniorní konzultantkou v executive search společnostech. Učila se headhuntingu od Jill Dillistone v Londýně. V Anglii žila 13 let, studovala Business Administration a psychologii. Běhá na lyžích, miluje hory a sarkazmus. Během dlouholetých studií stihla mít dva syny a pracovat pro neziskové organizace. Ráda analyzuje vše, co se kolem ní mihne.


Ondřej Plášil, Sales Executive, ondrej.plasil@executivejob.cz, +420 605 320 156

...je členem sales týmu. Téměř deset let se věnoval headhuntingu, posledních sedm působil v pražské specializované executive search společnosti. Do devatenácti zářil na fotbalovém hřišti. Volný čas tráví s rodinou. Miluje cestování, francouzské víno, švédská auta, švýcarskou čokoládu, italskou kuchyni a svoji českou ženu.