EXESS - průzkum manažerského odměňování zdarma

Po 6 letech existence máme důvěru více než 1.300 společností, které s námi chytře obsazují desítky manažerských pozic měsíčně a více než 18.000 zaregistrovaných manažerek a manažerů, kteří nám dali důvěru. 

Organizujeme v Česku největší průzkum manažerského odměňování EXESS 2023 (Executive Salary Survey). Díky průzkumu a následnému datovému výstupu Vám můžeme poskytnout aktuální a relevantní informace o ohodnocení manažerských pozic v různých rolích, regionech a odvětvích.

V roce 2021 jsme uskutečnili první ročník průzkumu a dosáhli jsme více než 1.500 respondentů z řad top manažerů a top manažerek. EXESS 2022 se objevil v časopisech FORBES, Ekonom a dalších médiích, jelikož jde o nejpodrobnější průzkum manažerského odměňování v ČR a přináší exkluzivně zajímavá data a srovnání manažerského světa. Náhled do těchto dat můžete mít nyní i Vy, stačí vyplnit průzkum a my Vám poté pošleme podrobný report k Vaší manažerské úrovni na míru.

Cena za službu: Report zdarma za vyplnění průzkumu

Chcete zjistit, jaké je Vaše manažerské finanční ohodnocení ve srovnání s trhem?

Manažerský průzkum Vám zabere zhruba 5-10 minut. Všechny informace zpracováváme bez propojení s Vaším e-mailem, který potřebujeme jen proto, abychom Vám poslali výsledky.

Absolutně všechny citlivé informace zpracováváme agregovaně, anonymně a výhradně pro potřeby statistických výzkumů. S daty na úrovni jednotlivce nijak nepracujeme.

Jako poděkování za dokončení průzkumu od nás získáte, po ukončení sběru dat, podrobný datový report manažerského odměňování na míru Vaší manažerské úrovni. Sběr dat bude probíhat do 31. 8. 2023. V následujících týdnech poté od nás obdržíte report, jakmile všechna data zpracujeme.

Ukázka datového výstupu

Reference

Loňská účast a obdržení výsledků dotazníku EXESS mi letos pomohly ve vyjednávání o zvýšení platu - použil jsem dotazník jako hlavní argument pro vyjednávání. Argumentace založená na datech od téměř 1.000 respondentů mi nakonec zajistila nadstandardní růst mzdy, takže zpětně děkuji.

Jan Andres

Vedoucí oddělení testování

Kliknutím na pokračovat souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí. Společnost Executive Job s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přečtěte si v našich Zásadách používání dat, jak sbíráme, používáme a sdílíme Vaše údaje.

Další služby

EXESS - průzkum manažerského odměňování zdarma

Zajímá Vás srovnání Vašeho manažerského finančního ohodnocení s trhem? Vyplňte průzkum a získejte podrobný report zdarma

Zdarma Pro registrované

Manažerské kariérní poradenství

Naučíme Vás, jak systematicky a efektivně přistoupit k hledání nové práce

3999 Kč Pro registrované sleva 10 %

Doporučujeme

Manažerský profesionální životopis

99 % CV na světě je napsaných špatně. Buďte v top 1 % a zvyšte svoje šance na úspěch.

1399 Kč Pro registrované sleva 10 %

Proč hledat práci na ExecutiveJob.cz?

  • Získáte u nás možnost reagovat na seniorní manažerské pracovní příležitosti
  • Registrace je u nás zdarma a zabere Vám maximálně 3 minuty
  • Můžete využít neviditelného režimu, nikdo se nedozví, že hledáte novou kariérní výzvu
  • Získáte 10% slevu na všechny naše služby, například na vytvoření profesionálního CV nebo LinkedInu. 
  • Budete na očích - spolupracujeme s 15 top headhuntery v ČR
  • Změníme Vaše hledání nové kariérní výzvy v zážitek

Získejte mzdový průzkum trhu

Zapojte Vaši firmu do průzkumu odměňování Pay-Fair a získejte podrobná data o mzdách, bonusech, benefitech a také kategorizace všech rolí ve firmě.

Do 15. března navíc získáte 50% slevu a další výhody.