stars

Hledáte seniorního manažera?

  • Inzerujte u nás a vybírejte jen relevantní kandidáty
Najít manažera Jsem manažer

Proč inzerovat u nás

Dostanete reakce jen od relevantních manažerů

K inzerci získáte přístup do databáze kandidátů

Ušetříte čas, nezabýváte se nerelevantními kandidáty

Oslovte aktivní i pasivní top manažery

Jak na to

1. Registrujte se a pořiďte si jeden z balíčků kreditů

2. Vložte pozici a procházejte databázi manažerů

3. Využijte doplňujících otázek k vyvěšené pozici

4. Najděte svého manažera

“Máme za sebou první úspěch ve spolupráci s Executivejob.cz. Podařilo se nám najít zajímavého kandidáta a obsadit pozici COO s těžce popsatelným profilem. A to díky skvělé službě, která účinně propojuje seniorní manažery s top manažerskými příležitostmi.”
- Jana Martinová, Managing Partner CZ/SK Accord Group ECE
“Oceňuji efektivitu služby Executivejob.cz, díky ní jsme velmi rychle obsadili složitou pozici. Jde o zajímavý nástroj k oslovení zkušených kandidátů na managerské pozice. Oceňuji zkušenosti týmu Executivejob.cz v oblasti executive search a velmi partnerské a příjemné jednání.”
- Mgr. Jitka Jarošová, Branch Manager, TRESCON Executive Search
“Jsem rád, že se na trhu objevila kvalitní platforma, která je specializovaná na Top Management a kombinuje možnost inzerce, databáze a networkingu. Náš první projekt s tímto serverem zafungoval více než dobře.”
- Martin Botoš, Managing Partner - Brickman Executive Search s.r.o.
“Executivejob.cz jsme vyzkoušeli na komplikované pozici, na které jsme sami před tím již pár měsíců pracovali. Hned při prvním vyvěšení na executivejob.cz jsme uspěli a pozici jsme obsadili. Proto zkoušíme podruhé a vypadá to slibně!”
- Michal Batelka, HR Director Czechoslovak Group a CEO PRIM Manufacture
“Naše firma již vyzkoušela nespočet inzertních portálů. V případě Executivejob.cz jsme byli velice pozitivně překvapeni. Přes portál jsme inzerovali managerskou pozici s velice specifickými kritérii. Na inzerát jsme obdrželi adekvátní počet relevantních reakcí a našli kandidáta.”
- Mgr. Michala Görglová, Authorised Representative Operations Manager, Talentor
“V loňském roce jsme začali používat executivejob.cz a získali jsme velice zajímavé kontakty a i jednu obchodní příležitost. Na executivejob.cz se mi líbí, že umožnuje propojení manažerské potřeby zaměstnavatele s karierním přáním seniorních manažérů.”
- Antonín Jiroušek, HR Director at HOPI s.r.o., Czech Republic
“Executivejob.cz považuji za unikátní a inovativní podpůrný nástroj ke klasickému headhuntingu. Díky tomu, že sdružuje exekutivní pozice i seniorní management, jsme úspěšně zařadili již několik kandidátů na shortlist.”
- Adriana Wyrobková, Success Partner, Arthur Hunt s.r.o.
“Inzerovali jsme manažerskou pozici na Executivejob.cz a byli jsme příjemně překvapeni reakcemi kandidátů. Ve finálním kole výběrového řízení jsme si pak jednoho z kandidátů vybrali. 
V budoucnu plánujeme inzerci na Executivejob.cz znova využít.”
- Maria Genzor, Financial Manager/ Eastern Europe and CIS

Vítám Vás v executivejob.cz, místě, které Vám ušetří spoustu času při obsazování manažerské pozice. Na Vaši nabídku totiž mohou reagovat jen naši členové. Všichni jsou to seniorní manažeři. Dopřejte si relevantní kandidáty za zlomek času. Nahlížejte do naší vždy aktuální databáze manažerů a libovolně s nimi komunikujte. Oslovte i ty, kteří aktivně nehledají, ale v práci nejsou úplně šťastní. Rozvíjejte nás Vaší zpětnou vazbou, potřebujeme ji. Užívejte si naši péči, protože my si Vás vážíme.

Tomáš Drážný Founder & CXO Executivejob.cz

Partneři